طی سفر دو روزه دکتر نظرپور به استان کردستان انجام می‌شود؛

بازدید و افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه کردستان

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۸ کد : ۶۲۳۰۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۰
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به همراه دکتر جمشید اسماعیلی مدیرکل طرح‌های عمرانی وزارت علوم به منظور بازدید از روند اجرای برخی طرح‌های عمرانی دانشگاهی در دست اجرا و افتتاح چندین پروژه دیگر به استان کردستان سفر کردند.
بازدید و افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه کردستان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور در اولین روز سفر خود به همراه مسئولان دانشگاه کردستان، امروز جمعه (۲۱ خردادماه) برای بررسی روند اجرای پروژه دانشکده صنعت و معدن دانشگاه کردستان واقع در شهر قروه و رفع مشکلات احتمالی، بخش‌های مختلف این پروژه را مورد بازد‌ید میدانی قرار دادند.
ساخت دانشکده صنعت و معدن قروه با ۵ هزار مترمربع زیربنا، از سال ۱۳۹۱ از محل اعتبارات ملی آغاز شده و هم‌اکنون با ۹۸% پیشرفت فیزیکی آماده بهره‌برداری در روزهای آینده است.
بر اساس اعلام دفتر طرح های عمرانی وزارت علوم، تا پایان سال ۱۳۹۹ از محل منابع ملی مبلغ ۱۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این پروژه اعتبار تخصیص یافته است.
دکتر نظرپور ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این دانشکده از فعالیت‌های انجام شده قدردانی و تاکید کرد: رفع اشکالات موجود، به ویژه محوطه‌سازی، تاسیسات زیربنایی و تجهیز این طرح تسریع شود.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم همچنین اظهار امیدواری کرد: با پیگیری از سازمان برنامه و بودجه کشور و تامین اعتبار مورد نیاز باقیمانده، به زودی شاهد افتتاح این پروژه باشیم.
گفتنی است؛ افتتاح زمین ورزشی روباز و سلف سرویس مجتمع خوابگاهی فرشتگان در شهر سنندج، افتتاح محوطه دانشکده منابع طبیعی دانشگاه کردستان، بازدید خوابگاه ۱۵ خرداد و خوابگاه پسران، بازدید از پروژه آزمایشگاه مرکزی و انبار مرکزی دانشگاه کردستان، بازدید از پروژه انتقال آب و در پایان جلسه با هیات رئیسه دانشگاه کردستان و بررسی مسائل و مشکلات مطروحه از جمله برنامه‌های سفر دو روزه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و مدیرکل طرح‌های عمرانی وزارت علوم به استان کردستان است.


( ۱ )