معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اعلام کرد:

افتتاح ۱۱۶ پروژه عمرانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و پارکهای علم و فناوری کشور در دهه فجر

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۷ کد : ۴۵۳۳۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۹
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و یاد و خاطره شهیدان انقلاب گفت: در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مجموع ۱۱۶ پروژه عمرانی در دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.
افتتاح ۱۱۶ پروژه عمرانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و پارکهای علم و فناوری کشور در دهه فجر

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد‌تقی نظرپور افزود: این پروژه‌ها با کاربری‌های آموزشی، پژوهشی، کمک آموزشی، ورزشی، خوابگاهی، فرهنگی، رفاهی و اداری و خدماتی به بهره برداری می رسد که در مجموع، زیربنایی بالغ بر ۲۹۵ هزار متر مربع را شامل می‌شود.
به گفته دکتر نظرپور، برای اتمام و بهره‌برداری از این پروژه ها، مبلغ ۴,۲۹۶ میلیارد ریال از اعتبارات ملی، اختصاصی و کمک‌های خیرین هزینه شده است.
وی با قدردانی از تلاش دفاتر طرح‌های عمرانی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، تلاش های ارزنده آنان در شرایط کنونی را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: انشاءا... با حمایت سازمان برنامه و بودجه کشور و با بهره‌گیری از منابع اختصاصی و حمایت‌های خیرین دانشگاه‌ها شاهد اتمام و بهره‌برداری سایر پروژه‌های نیمه تمام و در حال احداث باشیم.