با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم صورت گرفت:

آغاز عملیات عمرانی احداث مسجد در پردیس دانشکده‌های فنی و مهندسی دانشگاه ملایر

۰۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۹ کد : ۴۵۰۸۵ اخبار
تعداد بازدید:۵۲۰
عملیات عمرانی احداث مسجد با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، اعضای هیات رئیسه و جمعی از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه ملایر در پردیس دانشکده‌های فنی و مهندسی این دانشگاه آغاز شد.
آغاز عملیات عمرانی احداث مسجد در پردیس دانشکده‌های فنی و مهندسی دانشگاه ملایر

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه ملایر، دکتر محمدتقی نظر پور همچنین در بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه ملایر و در نشست با هئیت رئیسه دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه ملایر قابلیت پیشرفت کمی و کیفی و قرارگیری در سطح دانشگاه‌های تراز اول کشور را دارد.
وی، وجود پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر را یکی از مزیت های این دانشگاه دانست که توانایی انجام فعالیت‌های مرتبط را در سطح ملی و منطقه‌ای داراست.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با توجه به تعداد پروژه‌های عمرانی نیمه تمام، خواستار تلاش دانشگاه برای دریافت بودجه‌های استانی و هچنین تلاش برای افزایش بودجه‌های عمرانی دانشگاه در بودجه ۱۳۹۸ با کمک و همراهی نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی شد.
در ادامه دکتر سایوند، رئیس دانشگاه ملایر نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور دکتر نظرپور در این دانشگاه، خواستار حمایت وزارت علوم در اتمام پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه شد.
دکتر نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و دکتر جمشید اسماعیلی مدیرکل دفتر نظارت بر طرح‌های عمرانی این وزارت، با همراهی حجت الاسلام والمسلمین آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و هیات رئیسه دانشگاه ملایر از پروژه کتابخانه مرکزی، پژوهشکده انگور و کشمش، دانشکده فنی و مهندسی و آمفی تئاتر مرکزی این دانشگاه بازدید کردند و در جریان روند پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفتند.