معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خبر داد:

سومین نمایشگاه "دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز" در آبان ماه برگزار می شود

۰۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۳ کد : ۴۱۵۴۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۶۹
دکتر محمد‌تقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، از برگزاری سومین نمایشگاه "دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز" از ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه سال جاری در سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
سومین نمایشگاه "دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز" در آبان ماه برگزار می شود

دکتر نظرپور اعلام کردند: سومین نمایشگاه "دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز" اواخر آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت مطالعه و شناخت وضع موجود، آموزش و گسترش آگاهی‌های جامعه هدف، تهیه بانک اطلاعات مصارف حامل‌های انرژی و آب، نظارت بر حسن اجرا و نگهداری پیشگیرانه و.. در ساختمان‌های دانشگاه‌ها می‌تواند ما را در پیشبرد اهداف «مدیریت سبز» یاری دهد، بنابراین در نمایشگاه حاضر به ارائه مقادیر صرفه‌جویی دانشگاه‌ها و مقایسه آن با شاخص‌های حوزه‌های مختلف مدیریت سبز نظیر انرژی‌های تجدید پذیر، مدیریت پسماند، مدیریت انرژی، مدیریت آب و پساب، مدیریت فضای سبز و... پرداخته خواهد شد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خاطرنشان کردند: تمامی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری می‌توانند در روزهای ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه از ساعات ۹ صبح الی ۱۷ عصر از نمایشگاه مذکور و دستاوردهای دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، بازدید به عمل‌آورند.
دومین نمایشگاه مذکور سال گذشته با حضور ۳۸ دانشگاه و مرکز پژوهشی در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد که مورد بازدید رئیس، مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور، رؤسا و مدیران و کارشناسان دانشگاه‌ها و همچنین سایر بازدیدکنندگان از دستگاه‌های دیگر قرار گرفت.


( ۱ )