بازدید معاون اداری، مالی وزیر علوم از دانشگاه لرستان

۰۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۱ کد : ۳۲۷۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۰
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیرکل نظارت بر طرح‌های عمرانی این وزارتخانه از بخش‌های مختلف عمرانی دانشگاه لرستان بازدید کردند.
بازدید معاون اداری، مالی وزیر علوم از دانشگاه لرستان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این بازدید دکتر حسین عسکریان‌ابیانه و دکتر مهر‌اله رخشانی‌مهر به همراه دکتر خسرو عزیزی، رئیس دانشگاه لرستان و معاون پشتیبانی و توسعه این دانشگاه، ابتدا به دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان رفتند و از پروژه‌های عمرانی این دانشکده از جمله ساختمان های در حال ساخت آموزشی و آزمایشگاه این دانشکده بازدید کردند.
سپس مزرعه پرورش گیاهان دارویی و آزمایشگاه‌های پیشرفته آب و خاک دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و سایت مرکزی دانشگاه لرستان واقع در منطقه کمالوند مورد بازدید مسئولان وزارت علوم قرار گرفت.
در این برنامه معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و هیئت همراه از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی ساختمان های در حال ساخت دانشگاه لرستان، آمفی تئاتر و نیز ساختمان در حال ساخت توسعه دانشکده علوم پایه این دانشگاه بازدیدکردند و از نزدیک در جریان روند ساخت این طرح های عمرانی قرار گرفتند.
شرکت در چهارمین نشست معاونان اداری، مالی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور و همچنین شرکت در جلسه شورای دانشگاه لرستان از دیگر برنامه‌های سفر معاون وزیر علوم به لرستان بود.
گفتنی است معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و هیئت همراه درابتدای ورود به سایت مرکزی دانشگاه لرستان، با حضور بر مزار سه شهید گمنام، با قرائت فاتحه و نثار تاج گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.